PABLO PICASSO. EFTER. Fredsduva, tryck, signerad i trycket.

4463463. PABLO PICASSO. EFTER. Fredsduva, tryck, signerad i trycket.

Ramstorlek 63 x 78 cm.

Slitage och fläckar.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 63 x 78 cm.

Slitage och fläckar.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 476