JONAS BOHLIN. Servisdelar, Rörstrand Qvint.

4463429. JONAS BOHLIN. Servisdelar, Rörstrand Qvint.

2 koppar diameter 10 cm.
4 fat diameter 16 cm.
Tekanna höjd 15 cm.
Mjölkkanna höjd 11 cm.

Nagg på undersidan på en kopp.
Smärre ytslitage.

Jonas Bohlin (Född 1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

2 koppar diameter 10 cm.
4 fat diameter 16 cm.
Tekanna höjd 15 cm.
Mjölkkanna höjd 11 cm.

Smärre ytslitage.

Jonas Bohlin (Född 1953)

Antal besök: 372