JENS JUUL EILERSEN. Soffa "Great Lift" Eilersen, Danmark, 2000-tal.

4463381. JENS JUUL EILERSEN. Soffa "Great Lift" Eilersen, Danmark, 2000-tal.

Mörkblå textilklädsel. Ställbart ryggstöd.

Sitthöjd 43
Höjd 85
Längd 240
Bredd 108

(cm).

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 43
Höjd 85
Längd 240
Bredd 108

(cm).

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 225