DANIEL EKLUND. SILVERSKED, KALMAR Y4 (1853).

4462422. DANIEL EKLUND. SILVERSKED, KALMAR Y4 (1853).

Längd 196mm
Vikt 26,8 gram.

Åldersslitage, bucklor/bitmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 196mm
Vikt 26,8 gram.

Antal besök: 238