LJUSSTAKAR, 2 st, silver, GAB, 1958.

446144. LJUSSTAKAR, 2 st, silver, GAB, 1958.

Rund fot. Uppsvängda ljuspipor. Ben med randig dekor. Märkta, GAB, GuldsmedsaktiebolagetStockholm, Kattfot, S, H9. Höjd 6,5 cm.

Bruksslitage. Putsrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Putsrepor.

Antal besök: 997