GITARR, Herman Carlson Levin.

GITARR, Herman Carlson Levin.
4460887. GITARR, Herman Carlson Levin.

Höjd: 96 cm.

Bruksslitage, smärre skador på faner.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 96 cm.

Antal besök: 299