SÄNGBORD, teak, 1950/60-tal.

SÄNGBORD, teak, 1950/60-tal.
4458430. SÄNGBORD, teak, 1950/60-tal.

Längd 49, bredd 33, höjd 51 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 361