SPETSAR, KANTBAND och APPLIKATIONER, från sömmerskeateljé verksam på 1940-70-talet.

445796. SPETSAR, KANTBAND och APPLIKATIONER, från sömmerskeateljé verksam på 1940-70-talet.

Olika längder, kulörer och utföranden, bl.a. broderier och virkat, större parti. Symaskinsväska samt trådrullar m.m.medföljer.

En del med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

En del med bruksslitage.

Antal besök: 849