Jordglob, 1900-tal, Trä.

Jordglob, 1900-tal, Trä.
4457272. Jordglob, 1900-tal, Trä.

Fot på mörkt trä.

Höjd: 60 cm.

Bruksskick. Mindre märken och färgsläpp.
Tydlig spricka i mitten av globen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fot på mörkt trä.

Höjd: 60 cm.

Antal besök: 276