EVERT LUNDQUIST. ETSNING, nr 21/50, signerad.

4457215. EVERT LUNDQUIST. ETSNING, nr 21/50, signerad.

Rammått ca 44x54 cm.
Motivmått ca 23x25 cm.

Åldersslitage.

Evert Lundquist (1904–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 44x54 cm.
Motivmått ca 23x25 cm.

Åldersslitage.

Evert Lundquist (1904–1994)

Antal besök: 195