BABUSHKA, 7 st dockor, bemålat trä, Sovjet, 1900-tal.

4456323. BABUSHKA, 7 st dockor, bemålat trä, Sovjet, 1900-tal.

Höjd ca 4-24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4-24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 194