AKUSTISK GITARR, Stagg, 1900-tal.

4456317. AKUSTISK GITARR, Stagg, 1900-tal.

Längd ca 85 cm.

Bruksskick, smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 85 cm.

Bruksskick, smärre ytslitage.

Antal besök: 180