FELIX SÖDERBERG. Relief, Kvinnosstudie, gips, signerad.

4455811. FELIX SÖDERBERG. Relief, Kvinnosstudie, gips, signerad.

Ca 40 x 18 cm.

Slitage, smärre ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 40 x 18 cm.

Slitage, smärre ytsmuts.

Antal besök: 660