PINNSTOLAR, BETSADE, 1970-TAL.

4455729. PINNSTOLAR, BETSADE, 1970-TAL.

Höjd 85, sitthöjd 46 cm.

Bruksslitage, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85, sitthöjd 46 cm.

Antal besök: 283