CARL FREDRIK HILL. Efter. Mapp innehållandes 6 st tryck efter Hill, utgiven av Malmö Museer, numrerad 0667/1000.

4455172. CARL FREDRIK HILL. Efter. Mapp innehållandes 6 st tryck efter Hill, utgiven av Malmö Museer, numrerad 0667/1000.

Portföljens mått: 52 x 64 cm.

Kraftigt slitage på mapp, hanteringsskador kan förekomma.

Carl Fredrik Hill (1849–1911)

Gör en kostnadsfri värdering!

Portföljens mått: 52 x 64 cm.

Carl Fredrik Hill (1849–1911)

Antal besök: 375