4455099. KANOT "Trapper".
4455099. KANOT "Trapper".
Längd ca 520 cm.
Bredd ca 84 cm.
Höjd ca 34 cm.
(EJ TRANSPORT).
Skada i skrov.
Bruks- Väder- och åldersrelaterat slitage.
Smuts, repor märken och mindre skador förekommer.
Ej fullt genomgången.
Finns för genomgång på auktionshuset.
Längd ca 520 cm.
Bredd ca 84 cm.
Höjd ca 34 cm.
(EJ TRANSPORT).
Skada i skrov.
Ej fullt genomgången.