KERAMIK 5 delar, Hilma Persson.

4454710. KERAMIK 5 delar, Hilma Persson.

2 vaser, skål och 2 assietter.
Diameter 15 cm och mindre.
Höjd 13 cm och lägre.

En vas och skålen med skador.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 15 cm och mindre.
Höjd 13 cm och lägre.

En vas och skålen med skador.
Bruksslitage.

Antal besök: 205