HILMA PERSSON vas, keramik, daterad 1917.

4454533. HILMA PERSSON vas, keramik, daterad 1917.

Höjd 23 cm.
Diameter 10 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.
Diameter 10 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 308