DÖRRKLAPPA, patinerad metall, 1900-tal.

4454408. DÖRRKLAPPA, patinerad metall, 1900-tal.

Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 231