TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

445384. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad stålrörsstomme med träribbor i sits och rygg. Bordets diameter 99 cm.

Senare blå och röd bemålning. Ställvis färgmärken på stomme. Anlupet. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 422