GUNNAR LARSSON litografi, signerad 1953.

4453003. GUNNAR LARSSON litografi, signerad 1953.

Bildmått 29x48 cm.
Rammått 45x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 29x48 cm.
Rammått 45x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 212