STEVEN CLARK akvarell, signerad.

4452923. STEVEN CLARK akvarell, signerad.

Bildmått 45x62 cm.
Rammått 66x82 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 45x62 cm.
Rammått 66x82 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Antal besök: 275