SPÅNKORG, bemålad, tidigt 1900-tal.

4451582. SPÅNKORG, bemålad, tidigt 1900-tal.

Längd 36, bredd 36, höjd 36,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 273