SPÅNKORG, 1900-tal.

SPÅNKORG, 1900-tal.
4451567. SPÅNKORG, 1900-tal.

Längd 58, bredd 36,5, höjd 42 cm.

Bruksslitage, mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!
4451567. SPÅNKORG, 1900-tal.

Bruksslitage, mindre skada.

Antal besök: 250