STOLAR, 2 st, Danmark. 1950/60-tal.

445078. STOLAR, 2 st, Danmark. 1950/60-tal.

Teak. Svängd rygg.

Slitage, sprickor i framben, aning lös fog mellan sits och bakben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak. Svängd rygg.

Antal besök: 516