LJUSTER smide, 1800-tal.

LJUSTER smide, 1800-tal.
4450263. LJUSTER smide, 1800-tal.

Längd 38 cm.
Bredd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 38 cm.
Bredd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 144