LÄNSMANSGLAS 9 stycken, 1800-tal.

4450090. LÄNSMANSGLAS 9 stycken, 1800-tal.

Höjd 6-9 cm.

Bruksslitage.
2 stycken med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6-9 cm.

Bruksslitage.
2 stycken med nagg.

Antal besök: 183