SOFFBORD, Carl Malmsten. 1900-tal.

444855. SOFFBORD, Carl Malmsten. 1900-tal.

Ek. Längd 116, bredd 59, höjd 66 cm. Brännstämplad CM.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 323