GITARR, Levin, 1951.

GITARR, Levin, 1951.
4447992. GITARR, Levin, 1951.

Serienummer 256953 5
Längd ca 106 cm
Med fodral.

Skador / limning där halsen möter kroppen, repor och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4447992. GITARR, Levin, 1951.

Serienummer 256953 5
Längd ca 106 cm
Med fodral.

Antal besök: 768