WEEKENDBAG, läder, Hidesign.

WEEKENDBAG, läder, Hidesign.
4447602. WEEKENDBAG, läder, Hidesign.

Ca. 55x35x35 cm.

Bruksslitage, enstaka smärre och mindre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 55x35x35 cm.

Antal besök: 258