GUNNAR NORRMAN. kolteckning, "Höstpreludium".

4447357. GUNNAR NORRMAN. kolteckning, "Höstpreludium".

Signerad och daterad 1951.
Rammått 68x53cm.

Bruksskick.

Gunnar Norrman (1912–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1951.
Rammått 68x53cm.

Bruksskick.

Gunnar Norrman (1912–2005)

Antal besök: 307