GUNNAR WALLENTIN. LANDSKAP, 1972.

4446445. GUNNAR WALLENTIN. LANDSKAP, 1972.

Signerad, daterad -72, olja på duk 60x65 cm, rammått 69x74 cm.

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Antal besök: 178