STOLAR 8 stycken, stegstolsmodell, 1900-talets mitt.

4444302. STOLAR 8 stycken, stegstolsmodell, 1900-talets mitt.

8 stycken varav 2 stycken karmstolar. Betsad furu, sitsar med flätat sjögräs. något olika modeller.

Sitthöjd 48
Höjd 98
Bredd 46

(cm).

Slitage, sprickor och lagningar, sitsar med skador. Ostabila.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 48
Höjd 98
Bredd 46

(cm).

Antal besök: 585