SKEPPKLOCKA, BAROMETER, quartz, Esselte, 19/2000-tal.

4444108. SKEPPKLOCKA, BAROMETER, quartz, Esselte, 19/2000-tal.

Monterade på träplatta, ca 36,5 x 20,5 cm.

Smärre slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 361