LJUSTER smide 17/1800-tal.

LJUSTER smide 17/1800-tal.
4443844. LJUSTER smide 17/1800-tal.

Längd 28 cm.
Bredd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.
Bredd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 232