TRAPPSTEGE trä, 1900-tal.

TRAPPSTEGE trä, 1900-tal.
4443521. TRAPPSTEGE trä, 1900-tal.

Längd cirka 120 cm.
Höjd uppfälld 115 cm.
Bredd 50 cm.

Bruksslitage.
Färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd cirka 120 cm.
Höjd uppfälld 115 cm.
Bredd 50 cm.

Bruksslitage.
Färgfläckar.

Antal besök: 209