OIDENTIFIERAD KONSNÄR olja på duk, signerad Gibson.

4443367. OIDENTIFIERAD KONSNÄR olja på duk, signerad Gibson.

Dukmått 22x32 cm.
Rammått 29x47 cm.

Ram med smärre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått 22x32 cm.
Rammått 29x47 cm.

Ram med smärre skavmärken.

Antal besök: 207