LIIDA HARDNER LARSSON textiltavla, signerad.

4443071. LIIDA HARDNER LARSSON textiltavla, signerad.

45x42 cm med ram.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x42 cm med ram.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 271