HERRGÅRDSUR, valnöt, nyrenässans, 18/1900-tal.

4442745. HERRGÅRDSUR, valnöt, nyrenässans, 18/1900-tal.

Längd 43, bredd 19, höjd 95 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 179