LITET VITT KLAFFBORD, 1900-TAL.

4441767. LITET VITT KLAFFBORD, 1900-TAL.

Höjd 74, bredd 67, längd utfällt 126 cm.

Bruksslitage, senare bemålat, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 323