SVEPASK allmoge, 1800-tal.

SVEPASK allmoge, 1800-tal.
4441491. SVEPASK allmoge, 1800-tal.

Diameter 43 cm.
Höjd 17 cm.

Slitage och skador.
Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 43 cm.
Höjd 17 cm.

Slitage och skador.
Ytsmuts.

Antal besök: 201