BOK Svensk Silversmide 1520-1850.

4441388. BOK Svensk Silversmide 1520-1850.

Stockholm 1963.
30x23 cm.

Slitage och skador..
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholm 1963.
30x23 cm.

Slitage och skador..
Ej genomgången.

Antal besök: 163