SAMTIDA AKRYLMÅLNING.

SAMTIDA AKRYLMÅLNING.
4439015. SAMTIDA AKRYLMÅLNING.

Oinramad samtida akrylmålning på duk signerad T. Hayes och daterad '2003'. Storlek: 76cm x 76cm.

Inga kommentarer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inga kommentarer.

Antal besök: 140