BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Ingrid", Dux.

4438989. BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Ingrid", Dux.

Stomme i bok, brun skinnklädsel, stämplad Bruno Mathsson by DUX.
Sitthöjd ca. 40 cm.

Fläckar, nött klädsel, skador på kanvas.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca. 40 cm.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 581