VÄGGSPEGEL empirestil.

VÄGGSPEGEL empirestil.
4438723. VÄGGSPEGEL empirestil.

Höjd 72 cm.
Bredd 38 cm.

Ytslitage.
Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm.
Bredd 38 cm.

Ytslitage.
Smärre skador.

Antal besök: 274