SPEGEL, förgylld, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

443842. SPEGEL, förgylld, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Skuret krön. Oval form. 52 x 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 438