MATS BERGSTRÖM. "Smultronställe".

4437584. MATS BERGSTRÖM. "Smultronställe".

Olja på pannå, signerad och daterad 2018.

16 x 16 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 16 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Antal besök: 249