STAFFAN LIDÉN GUNNER. Landskap.

4437263. STAFFAN LIDÉN GUNNER. Landskap.

Olja på duk, signerad.

30 x 40 cm.

Rammått: 32 x 42 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

30 x 40 cm.

Rammått: 32 x 42 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 412