THOMAS WAHLSTRÖM. "Federal Reserve Note".

4437240. THOMAS WAHLSTRÖM. "Federal Reserve Note".

Multipel, signerad och numrerad 4/100.

6 x 15 cm.

Rammått: 18 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 x 15 cm.

Rammått: 18 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 180