PARTI MÄRKLIN, 1970-tal.

PARTI MÄRKLIN, 1970-tal.
4435620. PARTI MÄRKLIN, 1970-tal.

Lok, vagnar, räls, transformatorer.

Bruksslitage, ej funktionstestad, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 258